Новости

22 Јули 2010, 10.27
15 години со Вас
Благодарение на Вас и вашата доверба, денес на 17.11.2014 година славиме 15 години од нашето постоење.  
17 Мај 2010, 14.05
НОВА ЛИЗИНГ КАМПАЊА
 Нова Лизинг кампања - Лизинг со нотарски договор, понуда на лизинг кредитирање за лица кои веќе имаат кредит или ли
17 Мај 2010, 14.05
HAMACHI motors
Милениум е овластен продавач на целата гама на Хамачи за Тетово Кај нас може да најдете голем избор на скутери и крос
Auto Shop Milenium на Facebook
http://www.milenium.mk/site/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/287639kia.giflink
http://www.milenium.mk/site/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/822108chery.pnglink


FIAT Punto 1.2i
Година : 2000 Цена
Километри : 150 000-159 999 1600


KIA Sportage 2.0i 4x4
Година : 1995 Цена
Километри : 170 000-179 999 1700


Volkswagen Passat 1.9 TDI 110 Variant
Година : 1999 Цена
Километри : 200 000-249 999 2700


OPEL Corsa 1.0i
Година : 2000 Цена
Километри : 170 000-179 999 1600


Renault Megane Scenic 1.9dCi 120
Година : 2005 Цена
Километри : 200 000-249 999 3650


Subaru Wagon 4WD 4x4
Година : 1993 Цена
Километри : 170 000-179 999 2000


AUDI A8 2.5TDI
Година : 1998 Цена
Километри : 200 000-249 999 3900


Volkswagen Passat 2.0 TDI Variant
Година : 2006 Цена
Километри : 200 000-249 999 7600


Mitsubishi L300 2.5D
Година : 1993 Цена
Километри : 300 000-349 999 1750


Mercedes C 220 CDI Sport Coupe
Година : 2005 Цена
Километри : 200 000-249 999 5750


Volkswagen Passat 2.0 TDI
Година : 2005 Цена
Километри : 200 000-249 999 7500


Volkswagen Polo 1.4i 16v Automatic
Година : 2002 Цена
Километри : 40 000-44 999 4300


FIAT Punto 1.2i ELX
Година : 2002 Цена
Километри : 130 000-139 999 1800


Volkswagen Golf 1.9 TDI 110
Година : 2000 Цена
Километри : 200 000-249 999 3200


Renault Megane 1.9 dTi * Можност за купување на рати со нотарски договор
Година : 2000 Цена
Километри : 180 000-189 999 3000


Peugeot 206 1.9D
Година : 2002 Цена
Километри : 150 000-159 999 2200


Chrysler Pacifica 3.5i na USA tablici so moznost za carinenje
Година : 2005 Цена
Километри : 120 000-129 999 4990


Citroen Berlingo 1.4 TNG od prv sopstvenik
Година : 2009 Цена
Километри : 110 000-119 999 4300


OPEL Zafira 1.9CDTI 110 kw
Година : 2006 Цена
Километри : 120 000-129 999 7400


FIAT Stilo 1.9JTD 116
Година : 2002 Цена
Километри : 200 000-249 999 2500


FIAT Grande Punto 1.2i
Година : 2008 Цена
Километри : 120 000-129 999 0


Seat Ibiza 1.9 TDI 90
Година : 1999 Цена
Километри : 180 000-189 999 1999


KIA Ceed 1.4i 16v TNG * Можност за купување на рати со нотарски договор
Година : 2008 Цена
Километри : 190 000-199 999 4400


OPEL Zafira 2.0DTI
Година : 1999 Цена
Километри : 200 000-249 999 2999


OPEL Corsa 1.0i * Можност за купување на рати со нотарски договор
Година : 2003 Цена
Километри : 170 000-179 999 2999


Volkswagen Jetta 1.6 TDI
Година : 2011 Цена
Километри : 40 000-44 999 12900


Hyundai Accent 1.3i
Година : 2001 Цена
Километри : 180 000-189 999 1650


BMW X5 3.0d
Година : 2005 Цена
Километри : 190 000-199 999 11900


Renault Espace 2.2DCI
Година : 2004 Цена
Километри : 200 000-249 999 4200


Alfa Romeo 156 1.9JTD
Година : 2000 Цена
Километри : 190 000-199 999 2400


BMW 325 TDS M paket
Година : 1996 Цена
Километри : 200 000-249 999 2250


OPEL Astra 1.7 DTI
Година : 2001 Цена
Километри : 190 000-199 999 2400


Mazda 3 1.6i
Година : 2010 Цена
Километри : 180 000-189 999 7250


Seat Toledo 1.9 TDI
Година : 2000 Цена
Километри : 200 000-249 999 2550


FORD Transit 135 T430 nosivost 2130 kg so C katrgorija
Година : 2005 Цена
Километри : 200 000-249 999 7500


FORD C-Max 1.6TDCI Facelift
Година : 2008 Цена
Километри : 200 000-249 999 4600


KIA Picanto 1.1i TNG
Година : 2006 Цена
Километри : 160 000-169 999 2500


Peugeot 407 2.0 HDI
Година : 2006 Цена
Километри : 160 000-169 999 4700


Renault Megane 1.5 dCi
Година : 2008 Цена
Километри : 100 000-109 999 4200


Daihatsu Sirion 1.0i TNG * Можност за купување на рати со нотарски договор
Година : 2005 Цена
Километри : 150 000-159 999 2700


FIAT Brava 1.4i 12v * Можност за купување на рати со НОТАРСКИ ДОГОВОР
Година : 1997 Цена
Километри : 180 000-189 999 1850


KIA Carnival 2.9 CRDI 16V
Година : 2004 Цена
Километри : 180 000-189 999 3200


OPEL Corsa 1.3 CDTI
Година : 2008 Цена
Километри : 160 000-169 999 4850
--Лист 1 oд 1--

----