Новости

22 Јули 2010, 10.27
17 години со Вас
Ви благодариме на Вас и вашата доверба поради која и ден денес работиме и оваа година ќе одбележиме полнолетство односно
17 Мај 2010, 14.05
НОВА ЛИЗИНГ КАМПАЊА
 Нова Лизинг кампања - Лизинг со нотарски договор, понуда на лизинг кредитирање за лица кои веќе имаат кредит или ли
17 Мај 2010, 14.05
HAMACHI motors
Милениум е овластен продавач на целата гама на Хамачи за Тетово Кај нас може да најдете голем избор на скутери и крос
Auto Shop Milenium на Facebook
http://www.milenium.mk/site/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/287639kia.giflink
http://www.milenium.mk/site/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/822108chery.pnglink


FORD Tranzit 2.5D * Можност за купување на рати со НОТАРСКИ ДОГОВОР
Година : 1999 Цена
Километри : 200 000-249 999 2700


Mercedes E 280 CDI 3.0 Avantgarde
Година : 2006 Цена
Километри : 200 000-249 999 10500


OPEL Corsa D 1.3 CDTI
Година : 2007 Цена
Километри : 120 000-129 999 5250


OPEL Corsa 1.2i TNG
Година : 2008 Цена
Километри : 160 000-169 999 4400


Renault Clio 1.6i Privilege
Година : 2001 Цена
Километри : 160 000-169 999 1950


Renault Megane 1.5dCi Grandtour
Година : 2010 Цена
Километри : 140 000-149 999 6500


Volkswagen Passat 1.9 TDI
Година : 2006 Цена
Километри : 200 000-249 999 6600


Hyundai Accent 1.4i
Година : 2004 Цена
Километри : 190 000-199 999 1990


Peugeot 206 1.4i Roland Garros
Година : 2000 Цена
Километри : 160 000-169 999 1850


MINI One 1.6
Година : 2002 Цена
Километри : 150 000-159 999 4500


Volkswagen Golf 6 2.0 TDI
Година : 2009 Цена
Километри : 190 000-199 999 9500


Volkswagen Touran 2.0TDI
Година : 2006 Цена
Километри : 160 000-169 999 8600


Renault 1.1 5 Kampus
Година : 1991 Цена
Километри : 190 000-199 999 550


SMART Smart
Година : 2000 Цена
Километри : 130 000-139 999 1700


OPEL Meriva 1.7 CDTI
Година : 2004 Цена
Километри : 190 000-199 999 2800


Volkswagen Golf 2 1.6D
Година : 1990 Цена
Километри : 200 000-249 999 750


Citroen C3 1.4 HDI Automatic
Година : 2007 Цена
Километри : 150 000-159 999 4200


KIA Carnival 2.9CRDI
Година : 2004 Цена
Километри : 160 000-169 999 4500


Mercedes E 250 CDI Avantgarde
Година : 2010 Цена
Километри : 140 000-149 999 21000


Mercedes Smart 600
Година : 1999 Цена
Километри : 190 000-199 999 1800


OPEL Astra 1.4i od prv sopstvenik
Година : 2005 Цена
Километри : 150 000-159 999 4100


Mercedes C 220 CDI Elegance
Година : 2002 Цена
Километри : 200 000-249 999 4300


Mercedes ML 320 CDI EDITION
Година : 2008 Цена
Километри : 250 000-299 999 18500


AUDI A8 3.0 TDI Quattro
Година : 2006 Цена
Километри : 250 000-299 999 12500


Mercedes C 220 CDI Sportcoupe
Година : 2001 Цена
Километри : 200 000-249 999 3999


Volkswagen Passat 1.9 TDI 110
Година : 1997 Цена
Километри : 250 000-299 999 2600


BMW 330xD
Година : 2000 Цена
Километри : 200 000-249 999 4400


Renault Espace 2.2dCi
Година : 2004 Цена
Километри : 200 000-249 999 3900


BMW 325tds Variant M paket
Година : 1996 Цена
Километри : 200 000-249 999 2100


BMW X5 3.0d
Година : 2003 Цена
Километри : 250 000-299 999 9500


Renault Megane Coupe 1.5dCi
Година : 2010 Цена
Километри : 100 000-109 999 8400


FORD Mondeo 2.0TDCI
Година : 2007 Цена
Километри : 150 000-159 999 7700


Lada Klaina 1.6i TNG * Можност за купување на рати со НОТАРСКИ ДОГОВОР
Година : 2009 Цена
Километри : 150 000-159 999 2800


Suzuki Swift 1.0
Година : 1999 Цена
Километри : 130 000-139 999 900


Hyundai Tucson 2.0CRDI 4WD
Година : 2005 Цена
Километри : 160 000-169 999 5800


Volkswagen Passat 1.4TSI * prv sopstvenik
Година : 2008 Цена
Километри : 150 000-159 999 7800


Renault Megane 1.9DCI
Година : 2003 Цена
Километри : 170 000-179 999 2999


Chrysler PT Cruiser Limited 2.2 CRD
Година : 2005 Цена
Километри : 200 000-249 999 3999
--Лист 1 oд 1--

----