Новости

22 Јули 2010, 10.27
VIPER и TRINX велосипеди
Во интерес на нашите клиенти го проширивме ацортиманот со понуда на велосипеди од марките TRINX и VIPER, кои што може да се куп
17 Мај 2010, 14.05
НОВ БРЗ КРЕДИТ 5% КАМАТА
Нов БРЗ КРЕДИТ со аплицирање до 120000 денари во нашиот салон, за поскапи возила кредитит го аплицираме преку филијала.
17 Мај 2010, 14.05
HAMACHI motors
Милениум е овластен продавач на целата гама на Хамачи за Тетово Кај нас може да најдете голем избор на скутери и крос
  41944-hi-Kia_Logo
"РЕВОЛУЦИЈАТА ОДИ НАПРЕД, САМИОТ СЛОГАН МОЌ ДА ИЗНЕНАДИ, ВЕ ВОДИ ВО НОВИ ИЗНЕНАДУВАЊА СО КИА"
  За реализирање на своите амбиции, KIA ги обедини
своите атрактивни и комплетни технолошки достигнивања,
кои преставуваат основа во новата ера на
автомобилската индустрија .

2012-kia-picanto-2_v2dAb_3868
Picanto

content
Venga

kiario
Rio

.

.Kia-pro_ceedFL-sirius-silver-


ProCeed

Ceed
Ceed

ceedsw2_1_6_CRDi_large
Ceed SW

2010_KIA-Soul-Echo_01
Soul

Kia_Carens_2
Carens

New-2011-Kia-Optima-reviews2-4e55c5f45576c
Optima

 

 

 

2011-Kia-Sportage-Pictures

Sportage

Kia-Sorento_mp27_pic_64118

 

Sorento

.

images

K 2900

.

 

.


.

 

 Официјален импортер
KIA Motors Makedonija