Новости

22 Јули 2010, 10.27
17 години со Вас
Ви благодариме на Вас и вашата доверба поради која и ден денес работиме и оваа година ќе одбележиме полнолетство односно
17 Мај 2010, 14.05
НОВА ЛИЗИНГ КАМПАЊА
 Нова Лизинг кампања - Лизинг со нотарски договор, понуда на лизинг кредитирање за лица кои веќе имаат кредит или ли
17 Мај 2010, 14.05
HAMACHI motors
Милениум е овластен продавач на целата гама на Хамачи за Тетово Кај нас може да најдете голем избор на скутери и крос
Можност за купување на користено возило на кредит без учество и без жиранти !
FIAT Punto 1.8i 16v HGT Abarth
Година : 2001 Цена
Километри : 180 000-189 999 1600
BMW 330xD
Година : 2001 Цена
Километри : 250 000-299 999 4200
OPEL Zafira 2.0DTI
Година : 2001 Цена
Километри : 200 000-249 999 2500
FORD Focus 1.4i * Можност за купување на рати со НОТАРСКИ ДОГОВОР
Година : 1999 Цена
Километри : 200 000-249 999 2500
Chrysler PT Cruiser 2.2CRDI * Можност за купување на рати со НОТАРСКИ ДОГОВОР
Година : 2002 Цена
Километри : 250 000-299 999 4000
Toyota Rav4 2.0 d4d 4x4
Година : 2002 Цена
Километри : 160 000-169 999 5600
OPEL Meriva 1.7 CDTI * Можност за купување на рати со НОТАРСКИ ДОГОВОР
Година : 2004 Цена
Километри : 180 000-189 999 3700
--Лист 1 oд 5--

---- Следно-> Последно->>